Historia Beauty4ever

Nowoczesna klinika modelowania sylwetki i laseroterapii Beauty4ever to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Na rynku działamy od 2010 roku, a naszą misją jest dbanie o zdrowie i poprawa jakości życia klientów. 

Od samego początku inwestujemy w najnowsze technologie i stawiamy na najskuteczniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Dzięki temu możemy oferować kompleksowe i sprawdzone zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i skuteczność, dlatego dbamy o wysoką jakość usług i zadowolenie klientów, które jest dla nas najlepszą nagrodą i motywuje nas do nieustannego rozwoju.

Dlaczego warto nas wybrać?

PROFESJONALNA KADRA

Zatrudniamy najlepszych specjalistów z doświadczeniem, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach z medycyny estetycznej i kosmetologii.

CERTYFIKOWANE URZĄDZENIA

Posiadamy nowoczesny i certyfikowany sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Dbamy o wysoką jakość oferowanych usług i przykładamy szczególną uwagę do doboru zabiegów, dopasowanych do konkretnych potrzeb naszych pacjentów.

Co mówią o nas inni?

Cieszymy się, że jesteście z nami!

To Już 13 lat wielkich metamorfoz. Klinika Beauty4ever to nowoczesne i unikatowe miejsce na mapie Warszawskiego Mokotowa. W naszej klinice tworzymy rodzinną atmosferę. To miejsce, gdzie panuje spokój, harmonia, a naszym odwiedzającym zapewniamy wyciszenie, komfort i intymność.

Specjalnie dla Państwa każdego dnia utrzymujemy standardy obsługi na najwyższym poziomie. Spośród licznych opinii najczęściej doceniacie nas za (indywidualne) podejście, wysoki poziom wykonywania usług, najnowszą oraz w 100% oryginalną aparaturę, a także pełną dyskrecję oraz komfortowe warunki.

Klinika Beauty4ever to zespół wykształconych specjalistów, którzy korzystają wyłącznie z renomowanych preparatów oraz skutecznych i nowoczesnych urządzeń zabiegowych. Realizowane tu zabiegi oraz urządzenia posiadają prestiżowe certyfikaty FDA i CE. U nas mogą Państwo czuć się bezpiecznie i korzystać z najnowszej technologii, tym samym spełniając marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu. Zaufaj nam. Postaw na bezpieczeństwo i doświadczenie.

Do zobaczenia!

Opinie naszych klientów

Wszystkie zabiegi wykonujemy
na certyfikowanych urządzeniach

Pracujemy na certyfikowanych urządzeniach

Potrzebujesz konsultacji?

Zostaw do siebie kontakt – oddzwonimy

Jeżeli wciąż masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer
telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.
Jeżeli chcesz zakupić zabieg lub voucher online
→ wykonaj przelew

BEAUTY 4 EVER SP. Z O.O.

ul.Wołoska 16

02-675 Warszawa

Numer konta:

10 1140 2004 0000 3002 8211 7796

Jak nas znajdziesz?

Beauty4ever to nowoczesna klinika modelowania sylwetki i laseroterapii znajdująca się w sąsiedztwie Galerii Mokotów.
Adres:
Telefon:
E-mail:

Instagram:

Jak dojechać?

Klinika Beauty4ever ma swoją siedzibę na parterze budynku MOKOTÓW BOX, mieszczącym się na warszawskim Mokotowie, tuż obok Galerii Mokotów, przy skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej i Uniechowskiego. Wejście do klinika Beauty4ever znajduje się od tyłu budynku. Podjazd dla osób niepełnosprawnych jest dostępny przy wejściu do naszej kliniki (ul. Rodzina Hiszpańskich).

Dojazd komunikacją miejską

Przystanek RZYMOWSKIEGO (odległość od przystanku do POLMED-u 300 m) 

Tramwaj nr: 17, 18, 31 

Autobus nr: 109, 160, 174, 178, 227, 504, 518  

Przystanek: DOMANIEWSKA 

(odległość od MOKOTÓW BOX do przystanku– ok. 250 m) 

Od Metra M1 – pierwsza linia: z przystanku WIERZBNO do przystanku DOMANIEWSKA

Tramwaj nr: 18, 31

 Autobus nr: 218 

Komunikacja miejska w okolicy

ulica: Al.Wilanowska  Autobus nr: 165, 189, 218, 317, 365, 401, 402 

ulica: Marynarska Autobus nr: 189, 401, 402, 504 

Tramwaj nr: 17, 18, 31 

ulica: Rzymowskiego Autobus nr : 136, 138, 165, 317, 365, 504 

ulica: Wołoska Autobus nr : 136, 138, 218 

Dojazd samochodem

Do naszej kliniki Beauty4ever sprawnie dostaniesz się autem. Można dojechać samochodem od ul.Wołoskiej, przejeżdżając przez Rondo Unii Europejskiej (skrzyżowanie Marynarskiej, Wołoskiej, al. Wilanowskiej, Rzymowskiego) – kierując się w stronę centrum i na skrzyżowaniu ulic: Wołoskiej z Uniechowskiego, należy skręcić w prawo w ul. Uniechowskiego. 

Budynek MOKOTÓW BOX znajduje się wtedy po lewej stronie. Jadąc od ulicy Domaniewskiej należy skręcić w ulicę Rodziny Hiszpańskich a następnie, w prawo w ulicę Uniechowskiego, wówczas budynek MOKOTÓW BOX znajduje się po stronie prawej.