Oczyszczanie wodorowe

Pielęgnacja twarzy

Najnowsza technologia oczyszczania skóry w kosmetologii i medycynie estetycznej. Umożliwia wykonanie kompleksowej pielęgnacji poprzez wprowadzenie do głębszych warstw skóry cząsteczek wodoru. Chcesz oczyścić, odżywić i dotlenić skórę w trakcie jednego zabiegu? Wybierz oczyszczanie wodorowe i ciesz się wyraźnie odmłodzoną skórą twarzy!

Informacje o zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU

30 – 45 minut

CZĘŚĆ CIAŁA

twarz

WYMAGA PIELĘGNACJI

brak

CZĘSTOTLIWOŚĆ POWTÓRZEŃ

co 14 – 28 dni

CZAS REKONWALESCENCJI

brak

ZNIECZULENIE

brak

OBJAWY PO ZABIEGU

brak

ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

brak

Cennik zabiegów pielęgnacyjnych twarzy

Oczyszczanie wodorowe

Zobacz efekty po zabiegu

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Opinie naszych klientów

Oczyszczanie wodorowe w Warszawie: moc przeciwutleniaczy w jednym zabiegu

Aktywny wodór to jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy – substancji neutralizujących działanie wolnych rodników. Oczyszczanie wodorowe pozwala więc uniknąć problemów związanych z wywoływanym przez wolne rodniki stresem oksydacyjnym: szybkiego pojawiania się zmarszczek, przesuszenia skóry czy powstawania przebarwień. Dzięki swojemu antyoksydacyjnemu działaniu, wodór neutralizuje stany zapalne i już po jedynym zabiegu poprawia stan skóry. Dla osiągnięcia najlepszych efektów polecamy jednak regularne wodorowe oczyszczanie twarzy co 2-4 tygodnie. 

Wodór z łatwością wnika w głąb skóry, gdzie wiąże się z wolnymi rodnikami, skutecznie je neutralizując. Po połączeniu wodoru i wolnych rodników tlenowych powstaje po prostu woda, którą organizm wydala przez skórę – szkodliwe związki zostają zneutralizowane w bezpieczny i skuteczny sposób. Wodorowe oczyszczanie twarzy w Warszawie pozwala poprawić ogólną kondycję skóry, spowolnić procesy starzenia oraz zminimalizować skutki stresu i zanieczyszczenia środowiska.

Chcesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty? Zabieg można połączyć z infuzją tlenową, peelingiem kawitacyjnym czy sonoforezą, żeby kompleksowo poprawić kondycję skóry.

Wodorowe oczyszczanie twarzy: sposób na trądzik

Zmiany hormonalne, bakterie, niewłaściwa dieta, stres, zażywane na stałe leki: trądzik może mieć wiele przyczyn, dlatego jest tak powszechnym problemem. W leczeniu trądziku warto zadbać również o dobrą pielęgnację – nie tylko w domu, ale też gabinecie medycyny estetycznej. Oczyszczanie wodorowe w Warszawie pozwala wyregulować wydzielanie sebum, złagodzić stany zapalne i oczyścić pory. Regularne oczyszczanie może zmniejszyć ilość zmian skórnych i poprawić kondycję cery. 

Przy cerze trądzikowej bardzo ważne jest też odpowiednie nawilżenie, bo wiele przeznaczonych dla niej leków i kosmetyków ma silne działanie wysuszające. Nadmiar sebum jest niekorzystny, ale przy przesuszonej cerze również mogą pojawiać się liczne zmiany skórne. Wodorowe oczyszczanie twarzy nie tylko łagodzi stany zapalne, poprawia elastyczność i zmniejsza obrzęki, ale też nawilża skórę.

Wodór: metoda oczyszczania skóry wrażliwej

Zaletami oczyszczania wodorowego nie są tylko efekty, ale też bezpieczeństwo. Zabieg można wykonywać nawet u osób o skórze wrażliwej, które źle reagują na kwasy kosmetyczne i inne bardziej agresywne metody oczyszczania. Wodorowe oczyszczanie twarzy nie wywołuje skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, zaczerwienienie i złuszczanie naskórka. Skutecznie poprawia kondycję skóry z różnego rodzaju problemami: od szybkiego i intensywnego wydzielania sebum po przesuszenie i poczucie ściągnięcia. Dzięki temu możemy znaleźć niewiele przeciwwskazań do zabiegu: należą do nich ciąża i karmienie piersią, aktywna choroba skóry (np. opryszczka), a także poważne problemy zdrowotne, takie jak rozrusznik serca, metalowe implanty, nadwrażliwość na prąd elektryczny czy powikłania cukrzycy, nowotworów i innych przewlekłych chorób.

Dużą zaletą oczyszczania wodorowego jest też fakt, że zabieg nie jest nieprzyjemny ani nie wymaga uciążliwej rekonwalescencji. Oczyszczanie jest bezbolesne, nie wymaga użycia igieł, których wiele pacjentek stara się unikać. Zabieg nie wiąże się ze znacznymi ograniczeniami: wystarczy stosować na twarz krem z SPF 50, a przez 2 dni po oczyszczaniu wodorowym nie nakładać makijażu oraz nie korzystać z sauny, basenu ani solarium.  

Chcesz sprawić, że Twoja skóra będzie bardziej elastyczna i promienna, a oznaki starzenia będą pojawiać się wolniej? Zadzwoń i umów się na oczyszczanie wodorowe w Warszawie!

FAQ

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego skóry?

Oczyszczanie wodorowe to najnowsza technologia oczyszczania skóry twarzy w kosmetologii estetycznej. Polega na wprowadzeniu pod skórę cząsteczek wodoru, które dzięki niewielkim rozmiarom przenikają do głębszych warstw skóry. Wodór aplikowany pod ciśnieniem dokładnie oczyszcza z sebum oraz wszelkich zanieczyszczeń, zgromadzonych w rozszerzonych porach skóry. Ponadto neutralizuje wolne rodniki, które odpowiadają m.in. za starzenie się skóry.

Oczyszczanie wodorowe to zabieg dogłębnie oczyszczający oraz pobudzający procesy regeneracyjne skóry. Wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy na całej twarzy, szyi i dekolcie, lub tylko na wybranych problematycznych partiach skóry. Stanowi również podstawę zabiegów pielęgnacyjnych i świetną bazę do bardziej zaawansowanych kuracji anti-aging.

​​Zabieg oczyszczania wodorowego polecany jest dla każdego typu cery, niezależnie od pory roku. Można go stosować m.in. przy cerze trądzikowej, naczynkowej, a nawet nadwrażliwej. Przy regularnym stosowaniu można uzyskać efekty porównywalne do liftingu twarzy.

Jakie są wskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego?

 • szara, zmęczona skóra
 • nadmierne wydzielanie sebum
 • pierwsze oznaki starzenia się skóry
 • skłonności do powstawania zmian trądzikowych
 • skóra nadreaktywna, z tendencją do stanów zapalnych

Jakie są przeciwwskazania do oczyszczania wodorowego skóry?

 • rozrusznik serca
 • metalowe implanty
 • ciąża i karmienie piersią
 • nadwrażliwość na prąd elektryczny
 • aktywna choroba skóry (np. opryszczka)
 • powikłania chorób przewlekłych (np. cukrzycy, nowotworów)

Jak przygotować się do oczyszczania wodorowego?

Oczyszczanie wodorowe nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry w domu. Przed przystąpieniem do zabiegu kosmetolog dokładnie oczyszcza skórę z makijażu i wszelkich zanieczyszczeń. Następnie przeprowadzana jest konsultacja i dokładna analiza skóry. Ostatnim krokiem jest wykonanie zabiegu właściwego.

Jakie są efekty wodorowego oczyszczania skóry?

 • wygładzenie skóry
 • efekt promiennej skóry
 • poprawa elastyczności
 • zmniejszenie obrzęków
 • regulacja wydzielania sebum
 • złagodzenie stanów zapalnych
 • zmniejszona widoczność porów
 • poprawa gęstości i jędrności skóry

Jakie są zalecenia po zabiegu wodorowego oczyszczania skóry?

Po wykonaniu oczyszczania wodorowego twarzy zaleca się stosowanie kremów z filtrem SPF 50 na cały obszar skóry poddanej zabiegowi. W ciągu 2 następnych dni, należy również unikać stosowania kosmetyków kolorowych i korzystania z sauny, solarium oraz basenu.

Zabiegi uzupełniające

 • peeling kawitacyjny
 • sonoforeza
 • infuzja tlenowa

Oczyszczanie wodorowe

Potrzebujesz konsultacji?

Zostaw do siebie kontakt – oddzwonimy.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.