Promocja depilacja laserowa Thunder

Oferta ważna do 31.10.2022

Gładka skóra przez cały czas, bez wrastających włosków i podrażnień.
Depilacja laserowa umożliwia trwałe usunięcia owłosienia z każdej części ciała.

Thunder MT dzięki technologii Mixed jest rozwiązaniem idealnym do każdego rodzaju skóry i włosów – wyróżnia się niezwykłą skutecznością w przypadku włosów jasnych jak również przy bardzo ciemnych karnacjach. Można wykonywać go przez cały rok. Ciesz się jedwabiście gładką skórą pozbawioną niechcianego owłosienia.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny 791 116 700

Mikro nakłucia + fala radiowa

Oferta ważna do 31.10.2022

Radiofrekwencja mikroigłowa to najsilniej i najgłębiej działająca technologia do bezoperacyjnego liftingu twarzy, odmłodzenia i zagęszczenia skóry.

Synergia dwóch bardzo skutecznych, klinicznie przebadanych i bezpiecznych technologii – radiofrekwencji RF i mikronakłuwania w jednym urządzeniu Virtue RF z wyjątkową skutecznością stymuluje skórę do regeneracji i pobudza naturalne procesy naprawcze skóry

Promocja Niechirurgiczne modelowanie sylwetki

Oferta ważna do 31.10.2022

Urządzenie to powoduje przyspieszenie krążenia w tkance tłuszczowej, zwiększenie się ilości tlenu dostarczanego do komórek tłuszczowych oraz pobudzenie metabolizmu, który wpływa na szybsze „spalanie tłuszczu”.
Modelowanie sylwetki aparatem VelaShape pozwala osiągnąć zadowalające efekty po okresie 4-6 tygodni przy wykonywaniu zabiegów w odstępie 7 dniowym.
Do zabiegu Velashape GRATIS 5 zabiegów drenażu limfatycznego po 35 min!

Promocja DERMAPEN

Oferta ważna do 31.10.2022

Dermapen 4 stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Dzięki najnowszemu systemowi pulsujących igieł ułatwia dostarczenie substancji aktywnych do naskórka a także skóry właściwej oraz zapewnia intensywną stymulację fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny.

Promocja ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

Oferta ważna do 31.10.2022

Ekspresowe wyszczuplenie i ujędrnienie skóry przy użyciu bezinwazyjnej techniki masażu endodermicznego. Może być stosowany na całym ciele, w tym na najbardziej problematycznych obszarach, czyli brzuchu, udach, ramionach czy pośladkach. Efekty widoczne już po 3 zabiegach!

  • zwiększenie jędrności skóry
  • redukcja cellulitu

Promocja EMBODY

Oferta ważna do 31.10.2022

HIFEM ( High – Intensity Focused Electromagnetic Technology ) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej częstotliwości. 

  • Wywołuje selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni i potrafi je utrzymać przez wiele sekund.

Kupując pakiet w tym miesiącu otrzymujesz 2 zabiegi GRATIS ! 

Promocja OCZYSZCZANIE WODOROWE

Oferta ważna do 31.10.2022

Najpopularniejszy zabieg oczyszczania twarzy! Dzięki specjalnej elektrodzie, która wytrąca z cząsteczek wody, cząsteczki aktywnego wodoru, dogłębne oczyszczenie skóry stało się możliwe jak nigdy dotąd.
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy rozbudowane zabiegi oraz korzystne pakiety !

Promocja USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Oferta ważna do 31.10.2022

Zabieg usuwania zmian skórnych takich jak brodawki, kurzajki, znamiona, pieprzyki rozpoczynamy od aplikacji znieczulenia.

Zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym CO2 aplikowane są na skórę, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych – mikroskopijnych otworów w kształcie odwróconego stożka. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Promocja DEPILACJA LASEROWA

Oferta ważna do 31.10.2022

Gładka skóra przez cały czas, bez wrastających włosków i podrażnień.
Depilacja laserowa umożliwia trwałe usunięcia owłosienia z każdej części ciała.

  • Skuteczna – Light Sheer® Duet to laser diodowy uznany za najskuteczniejszy i najmocniejszy laser na rynku.
  • Trwała – efekt całkowitego pozbycia się włosów wymaga przeprowadzenia ok. 6 – 8 zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni.
  • Bezpieczna – laser posiada certyfikat FDA. Potwierdzenie wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa.

Promocja ONDA Coolwaves™

Oferta ważna do 31.10.2022

Pożegnaj skutecznie cellulit i tkankę tłuszczową z rewolucyjną technologią ONDA!

  • Intensywna stymulacja falami Coolwaves™ powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a następnie ich usunięcie w naturalnie zachodzących w każdym organizmie procesach metabolicznych.
  • Widoczna redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i odmłodzenia skóry.
  • Świetnie sprawdza się również w napięciu wiotkiej skóry .

Promocja MASAŻ MASŁEM SHEA

Oferta ważna do 31.10.2022

Idealny masaż dla skóry po lecie ! Świetnie wygładza, odżywia i nawilża skórę. Po zabiegu będziesz mogła cieszyć się gładką, elastyczną i przyjemną w dotyku skórą. 

Zapraszamy Cię do nas na chwile relaksu.

Promocyjne zabiegi

Potrzebujesz konsultacji?

Zostaw do siebie kontakt – oddzwonimy.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.