Stylizacja brwi

Stylizacja brwi

Dobrze wystylizowane brwi i rzęsy stanowią ładną oprawę oczu, korygują rysy twarzy, a nawet odejmują lat. Bez zadbanych brwi twarz wygląda jak rama bez obrazu. Nie będziecie codziennie poświęcać czasu na poranny makijaż – efekt będzie idealny o każdej porze dnia i nocy. Brwi zyskają piękny wygląd, który utrzyma się w każdej sytuacji – w saunie czy podczas uprawiania sportu, a nawet na basenie.

Informacje o zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU

15-30 min

CZĘŚĆ CIAŁA

twarz

WYMAGA PIELĘGNACJI

nie

CZĘSTOTLIWOŚĆ POWTÓRZEŃ

CZAS REKONWALESCENCJI

brak

ZNIECZULENIE

brak

OBJAWY PO ZABIEGU

 zaczerwienie skóry

ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

brak

Cennik stylizacji brwi

Zobacz efekty po zabiegu

Opinie naszych klientów

Stylizacja brwi – zostaw to profesjonalistom!


Brwi to rama oczu – jeśli są źle wyregulowane, mogą całkowicie zmienić jej wyraz i sprawić, że przez cały czas będziesz wydawać się zła lub smutna. Między pięknie wystylizowanymi a nierównymi lub zbyt cienkimi brwiami jest cienka granica, dlatego bezpieczniej jest zostawić to profesjonalistom.
Kosmetyka brwi w Warszawie to nie tylko tradycyjna regulacja pęsetą! Wykonujemy również regulację woskiem, hennę brwi i rzęs, hennę pudrową oraz laminację brwi i rzęs. Możemy zająć się Twoją urodą kompleksowo: wosk wykorzystujemy też do usuwania wąsika, brody i baczków.

Masz z natury jasną oprawę oczu i nie czujesz się z tym komfortowo? Nie musisz codziennie rano tracić czasu na makijaż! Odpowiednio dobierzemy kolor henny i precyzyjnie ją nałożymy, a Ty zyskasz piękną, ciemną oprawę oczu i to nie na jeden dzień, ale kilka tygodni. 

Profesjonalna stylizacja brwi w Warszawie to najlepsza alternatywa dla bolesnego i czasochłonnego samodzielnego usuwania włosków w domu. W naszej klinice medycyny estetycznej dbamy, aby kształt brwi był dopasowany do urody klientki i dokładnie regulujemy wszystkie niechciane włoski. Jesteś gotowa poświęcić 15-30 minut, żeby zyskać perfekcyjne brwi? Jeśli tak, regulacja brwi w Warszawie to rozwiązanie dla Ciebie!

FAQ

Na czym polega stylizacja brwi?

 Linia brwi zostaje wymodelowana zgodnie z kształtem twarzy, mierząc
ją indywidualnie za pomocą trzech punktów odniesienia. Regulacja
brwi sprawia, że twarz nabiera nowego wyglądu. Eleganckie,
odpowiednio wymodelowane brwi nadają charakteru, podkreślają
naturalny kontur twarzy i doskonale współgrają z codziennym
makijażem.

Jakie są wskazania do zabiegu stylizacja brwi?

Zabieg polecany jest osobom posiadającym jasne lub niewidoczne brwi (posiadacze jasnej oprawy oczu),osobom które na co dzień nie mają czasu bądź nie lubią wykonywać klasycznego makijażu brwi kredką czy cieniem.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu stylizacja brwi?

Przeciwwskazaniem do wykonania regulacji brwi są: dermatozy w miejscu regulacji, mechaniczne uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym, zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze okolicy około zabiegowej, stan po zabiegach chirurgicznych wokół oczu lub brwi. Jeśli chodzi o przeciwwskazania do henny brwi to są to: stany ropne i zapalne w okolicy oczu, otarcia i uszkodzenia naskórka oraz uszkodzenia skóry w bezpośrednim sąsiedztwie brwi lub alergia na hennę.

Jakie są efekty zabiegu stylizacja brwi?

Uregulowany kształt brwi, nadany jednolity kolor w przypadku wybrania henny.

Jakie są zalecenia po zabiegu stylizacja brwi?

W przypadku stylizacji brwi z henną zaleca się niemoczenie brwi do 24h po zabiegu.

Podpis obrazka

Nagrody

NAGRODA 1

NAGRODA 2

NAGRODA 3

NAGRODA 4

Potrzebujesz konsultacji?

Zostaw do siebie kontakt – oddzwonimy.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.