Depilacja laserowa Thunder

Depilacja laserowa

Thunder MT dzięki technologii Mixed jest rozwiązaniem idealnym do każdego rodzaju skóry i włosów – wyróżnia się niezwykłą skutecznością w przypadku włosów jasnych jak również przy bardzo ciemnych karnacjach. Można wykonywać go przez cały rok. Ciesz się jedwabiście gładką skórą pozbawioną niechcianego owłosienia.

Informacje o zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU

5 – 60 minut

CZĘŚĆ CIAŁA

twarz / ciało

WYMAGA PIELĘGNACJI

tak, krem z SPF 50

CZĘSTOTLIWOŚĆ POWTÓRZEŃ

co 6 – 8 tyg

CZAS REKONWALESCENCJI

brak

ZNIECZULENIE

brak

OBJAWY PO ZABIEGU

zaczerwienienie

ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

6 – 8

Depilacja laserowa

Cennik depilacja laserowa Thunder

Depilacja laserowa Thunder dla mężczyzn

Zobacz efekty po zabiegu

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Opinie naszych klientów

Depilacja laserem Thunder – co to jest?

Depilacja laserowa określana jest fachowo jako epilacja i jest to metoda polegająca na usunięciu włosa wraz z cebulką, a także zniszczeniu komórek macierzystych, które odpowiadają za wzrost włosa. 

Dzięki depilacji laserowej Thunder MT możliwe jest trwałe usunięcie owłosienia, a nie jak w przypadku tradycyjnych metod, które pozwalają pozbyć się niechcianych włosów na zaledwie kilka dni. Dlatego zabieg depilacji laserowej Thunder jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które mają dość walki z odrastającymi włoskami. 

Urządzenie z serii Thunder posiada najmocniejszą i najszybszą technologię do trwałego usuwania owłosienia, wykorzystując najbardziej skuteczne fale w epilacji laserowej.

Jak działa laser Thunder MT?

Depilacja laserowa Thunder MT oddziałuje na cebulki włosowe, które absorbują wiązkę lasera, przez co wzrasta ich temperatura. W efekcie cebulki włosowe wraz z włosem ulegają zniszczeniu i zmniejsza się ich zdolność do odrastania, a nawet całkowicie zanika.

Wiązka lasera jest emitowana w impulsach, trwających ułamek sekundy, dokładnie od 0,3 do 300 milisekund. To sprawia, że w krótkim czasie można pozbyć się owłosienia na większych obszarach skóry (duża powierzchnia skanowania głowicy) w porównaniu do tradycyjnych laserów, a wykorzystywane przez urządzenie fale laserowe należą do złotego standardu w trwałym i bezpiecznym usuwaniu niechcianych włosów. 

Jednak jeden zabieg nie jest wystarczający, aby usunąć owłosienie, ponieważ laser oddziałuje najmocniej na włosy znajdujące się w fazie anagenu, czyli wzrostu. Niestety, wszystkie włosy nie są jednocześnie w tej samej fazie, dlatego aby ciało było naprawdę gładkie, wykonuje się  6-8 takich zabiegów. 

Częstotliwość zabiegów epilacji laserowej Thunder MT jest uzależniona od obszaru zabiegowego, ale zwykle wykonuje się je co 6-8 tygodni. Wykonanie całej serii pomaga osiągnąć trwałe efekty nawet u najbardziej wymagających Pacjentów, dzięki czemu nie muszą oni tracić więcej czasu i pieniędzy na usuwanie niechcianego owłosienia.

Bezpieczeństwo depilacji laserowej Thunder MT

Laser Thunder MT umożliwia zindywidualizowanie epilacji laserowej, dlatego w naszej klinice Beauty4ever dobieramy parametry zabiegu do koloru owłosienia i karnacji Klienta. Ponadto, dzięki temu, że laser usuwa nawet włosy o niewielkiej ilości melaniny, takie jak blond czy rude, to każdy może z niego skorzystać z bardzo dobrym rezultatem. 

Depilacja laserowa Thunder MT jest dostępna przez cały rok. Zapraszamy!

FAQ

Na czym polega zabieg fotodepilacji Thunder?

Depilacja Thunder to usuwanie niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera, która wnika głęboko w skórę niszcząc macierz włosa. 

Jednak należy wiedzieć, że jedynie włosy będące w fazie anagenu, czyli wzrostu, mogą ulec nieodwracalnemu zniszczeniu. Dlatego potrzebna jest seria 6-8 zabiegów, aby trwale usunąć owłosienie.

Jakie są wskazania do zabiegu fotodepilacji Thunder?

Zabiegi epilacji laserowej stosuje się w celu pozbycia się niechcianego owłosienia.

Jakie są przeciwskazania do fotodepilacji Thunder?

 • aktywne infekcje,
 • choroby zakaźne,
 • epilepsja,
 • fotodermatozy,
 • nowotwory,
 • przyjmowanie fotouczulających ziół (dziurawiec, nagietek, pokrzywa, rumianek, skrzyp polny),
 • przyjmowanie leków (antybiotyki, retinoidy, sterydy, leki przeciwzapalne),
 • świeżo opalona skóra, 
 • samoopalacz na skórze,
 • wysokie oczekiwania zabiegowe bądź zaburzenia / choroby psychiczne.

Jak się przygotować do zabiegu fotodepilacji Thunder?

 • Skóra powinna być gładka i ogolona tego samego dnia lub dzień wcześniej. 
 • Jeśli jest to pierwsza wizyta, to należy zostawić nieogolony obszar 1 cm x 1 cm w celu oceny włosów przez specjalistę. 
 • Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani dezodorantem.

Ważne: Prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem i nie zażywać żadnych środków przeciwbólowych.

Jakie są efekty zabiegowe fotodepilacji Thunder?

Efekty lasera Thunder MT zauważalne są już po pierwszym zabiegu epilacji, ale aby uzyskać trwałe usunięcie owłosienia, należy wykonać serię zabiegów, która jest indywidualnie dobierana pod Klienta. 

Po zakończonej terapii, można cieszyć się gładką skórą. 

Depilacja laserowa Thunder

Nagrody

Potrzebujesz konsultacji?

Zostaw do siebie kontakt – oddzwonimy.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.