Depilacja laserowa Thunder

Depilacja laserowa

Thunder MT dzięki technologii Mixed jest rozwiązaniem idealnym do każdego rodzaju skóry i włosów – wyróżnia się niezwykłą skutecznością w przypadku włosów jasnych jak również przy bardzo ciemnych karnacjach. Można wykonywać go przez cały rok. Ciesz się jedwabiście gładką skórą pozbawioną niechcianego owłosienia.

Informacje o zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU

5 – 60 minut

CZĘŚĆ CIAŁA

twarz / ciało

WYMAGA PIELĘGNACJI

tak, krem z SPF 50

CZĘSTOTLIWOŚĆ POWTÓRZEŃ

co 6 – 8 tyg

CZAS REKONWALESCENCJI

brak

ZNIECZULENIE

brak

OBJAWY PO ZABIEGU

zaczerwienienie

ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

6 – 8

Depilacja laserowa

Cennik depilacja laserowa Thunder

Depilacja laserowa Thunder dla mężczyzn

Zobacz efekty po zabiegu

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Opinie naszych klientów

Depilacja laserem Thunder – dlaczego warto?

Usuwanie niechcianego owłosienia tradycyjnymi metodami daje efekty na zaledwie kilka dni i wszystko zaczyna się od nowa. Rozwiązaniem dla wszystkich osób, które mają dość walki z odrastającymi włoskami, jest depilacja laserowa Thunder w Warszawie. Urządzenia z serii Thunder to naprawdę mocne maszyny, które mogą być wyposażone w dwie długości fal: Alexandrite 755 nm i Nd:YAG 1064 nm. Ich stosowanie jest możliwe zarówno w pojedynczo, jak i w ramach zastrzeżonej technologii Quanta Mixed Technology®. 

Thunder MT sprawdza się przede wszystkim do szybkiego usuwania owłosienia przez cały rok. Oprócz tego, można go wykorzystywać do odmładzania skóry i leczenia dermatologicznych zmian naczyniowych. Zastosowanie Quanta Mixed Technology® pozwala bezpiecznie usuwać owłosienie nawet u osób o ciemniejszej karnacji, u których w innym przypadku mogłoby się pojawić ryzyko poparzenia skóry. 

Jak działa laser Thunder MT?

Depilacja laserem Thunder w Warszawie to propozycja dla wszystkich, którzy oczekują szybkich efektów. Technologia zastrzeżona przez producenta pozwala usuwać jednocześnie owłosienie na większych powierzchniach skóry, niż tradycyjne lasery. Obie wykorzystywane przez urządzenie długości fali laserowej należą do złotego standardu w usuwaniu owłosienia. Cebulki włosowe absorbują wiązkę lasera, przez co rośnie ich temperatura i ulegają zniszczeniu. Dzięki temu, ich zdolność do odrastania znacznie się zmniejsza, a nawet całkowicie znika. Depilacja laserowa pozwala więc pozbyć się owłosienia nie na kilka dni, ale raz na zawsze. Wiązka lasera jest emitowana w impulsach, trwających ułamek sekundy: od 0,3 do 300 milisekund. 

Jeden zabieg nie jest wystarczający, aby usunąć niechciane owłosienie, ponieważ laser najmocniej działa na włosy znajdujące się w fazie anagenu, czyli wzrostu. Wszystkie włosy nie są jednocześnie w tej samej fazie dlatego, aby ciało było naprawdę gładkie, wykonujemy 6-8 zabiegów co 6-8 tygodni. Po takim czasie, osiągamy trwałe efekty, a nasi Pacjenci wreszcie nie tracą czasu i pieniędzy na usuwanie niechcianego owłosienia.

Bezpieczna depilacja laserem Thunder MT

Laser Nd:YAG o dużej mocy (1064 nm) jest złotym standardem usuwania owłosienia u osób o ciemnej karnacji, ponieważ fale o takiej długości wyróżniają się niższą absorpcją przez melaninę. Bezpieczeństwo dodatkowo zwiększa zastosowana technologia ogrzewania objętościowego.

Laser Alexandrite (755 nm) sprawdza się z kolei szczególnie przy jasnej cerze i cienkich włosach. Taka długość fali jest dobrze absorbowana przez melaninę, dlatego sprawdza się nawet przy usuwaniu delikatnego owłosienia, które jest mniej podatne na działanie lasera.

Quanta Mixed Technology® – jeszcze skuteczniejsza depilacja laserowa!

Depilacja laserem Thunder w Warszawie pozwala też na połączenie sił fal Nd:YAG i Alexandrite. Mniejsza energia cieplna i zredukowanie bólu do minimum sprawiają, że usuwanie owłosienia staje się znacznie bardziej komfortowe. Wiązki lasera można wykorzystywać w formie pojedynczych impulsów lub w formie sekwencji.

Nasze zabiegi to przede wszystkim uniwersalność: dobieramy parametry do koloru owłosienia i karnacji Klienta. Depilacja laserowa Thunder w Warszawie jest dostępna przez cały rok, również dla osób opalonych i mających naturalnie ciemną karnację. Laser usuwa nawet włosy o niewielkiej ilości melaniny: blond, rude i siwe. Depilacja daje lepsze efekty, niż zastosowanie wyłącznie lasera Nd:YAG, dlatego chętnie wykorzystujemy ją u naszych Klientów przy usuwaniu owłosienia z twarzy i ciała.

FAQ

Na czym polega zabieg fotodepilacji Thunder?

Fotodepilacja Thunder to usuwanie niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera, która wnika głęboko w skórę, niszcząc macierz włosa wraz z doprowadzającymi do niej krew naczyniami. Jedynie włosy będące w fazie anagenu mogą ulec nieodwracalnemu zniszczeniu.

Jakie są wskazania do zabiegu fotodepilacji Thunder?

 • Chęć pozbycia się niechcianego owłosienia.

Jakie są przeciwskazania do fotodepilacji Thunder?

 • nowotwory
 • świeżo opalona skóra
 • przyjmowanie substancji fotouczulających : zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp polny) oraz leki (antybiotyki, roaccutane, sterydy)
 • terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie)
 • fotodermatozy
 • epilepsja
 • obniżenie odporności organizmu
 • choroby zakaźne
 • stany zapalne skóry
 • choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy
 • pacjenci mający bardzo wysokie oczekiwania bądź cierpiący na zaburzenia / choroby psychiczne

Jak się przygotować do zabiegu fotodepilacji Thunder?

 • skóra gładka, ogolona tego samego dnia
 • jeśli jest to pierwsza wizyta zostaw proszę nie ogolony obszar 1 cm x 1 cm w celu oceny włosów
 • skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani dezodorantem
 • proszę nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem
 • prosimy o niezażywanie żadnych środków przeciwbólowych ani nie smarować ciała maściami przeciwbólowymi

Jakie są efekty zabiegowe fotodepilacji Thunder?

 • Wybierając tą technologie jesteś w stanie pozbyć się niechcianego owłosienia prawie w 100%. Przy wykonaniu zalecanej serii zabiegów w określonych odstępach czasu. Po zakończonej terapii możesz cieszyć się gładką skóra.

Depilacja laserowa Thunder

Nagrody

Potrzebujesz konsultacji?

Zostaw do siebie kontakt – oddzwonimy.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.