Depilacja laserowa LIGHT SHEER DUET

Depilacja laserowa

Depilacja laserem diodowym Light Sheer® Duet™ to w pełni bezpieczna i nowoczesna metoda trwałego usuwania owłosienia. Męczy cię konieczność golenia lub bolesnego usuwania niechcianych włosków za pomocą wosku? Skorzystaj z depilacji laserowej i pozbądź się niechcianego owłosienia raz na zawsze!

Informacje o zabiegu

CZAS TRWANIA ZABIEGU

15 – 60 minut

CZĘŚĆ CIAŁA

całe ciało

WYMAGA PIELĘGNACJI

w przypadku podrażnienia stosować Alantan

CZĘSTOTLIWOŚĆ POWTÓRZEŃ

w zależności od obszaru co 4 – 8 tygodni

CZAS REKONWALESCENCJI

brak

ZNIECZULENIE

brak

OBJAWY PO ZABIEGU

możliwe niewielkie zaczerwienienie

ILOŚĆ ZABIEGÓW W SERII

4 – 6

Dlaczego właśnie depilacja laserem LightSheer DUET?

Depilacja laserem Light Sheer w Warszawie to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć satysfakcjonujące efekty w krótkim czasie. Sprawdza się u osób, które marzą, aby na dobre pozbyć się niechcianego owłosienia, ale obawiają się bólu. Duża głębokość penetracji poprawia absorpcję energii w mieszku włosowym, co zapewnia wysoką skuteczność przy jednoczesnej redukcji bólu do minimum.

Laser Light Sheer jest tak wszechstronny, ponieważ wykorzystuje dwa systemy depilacji diodami o optymalnej długości fali: 800 nm. Dwie głowice pozwalają na trwałe usunięcie owłosienia na całym ciele, również w delikatnych okolicach bikini. Depilacja laserowa Light Sheer w Warszawie pozwoli Ci cieszyć się gładką skórą oraz uniknąć bolesnego usuwania owłosienia i problemu wrastających włosków.

Pożegnaj się z owłosieniem raz na zawsze

Istnieje wiele sposobów na usuwanie niechcianego owłosienia: golenie, woskowanie, pasta cukrowa czy kremy do depilacji. Każda z tych metod ma jednak tę samą wadę – jej efekty utrzymują się bardzo krótko, a włoski odrastają. Nie musisz co kilka dni tracić czasu na walkę z niechcianym owłosieniem – depilacja laserem pozwoli Ci pozbyć się problemu po kilku sesjach trwających od 15 do 60 minut. Nasz laser diodowy jest wyposażony w specjalne wspomaganie próżniowe, dzięki któremu ta metoda daje jeszcze lepsze efekty.

Depilacja laserowa Light Sheer Duet wytwarza większą wiązkę światła o wysokim stężeniu. Emitowane światło jest pochłaniane przez barwnik, który znajduje się w mieszkach włosowych. Impulsy laserowe trwają przez ułamek sekundy – to wystarczający czas, żeby włos pochłonął światło i się podgrzał. Światło lasera i wysoka temperatura powodują uszkodzenie łodygi i cebulki włosa, co znacznie ogranicza ich zdolność do odrastania. Kolejne zabiegi utrwalają efekt, który szybciej pojawia się u osób u ciemnym owłosieniu, ale depilacja laserowa sprawdza się również przy jasnych włosach. Depilacja laserem diodowym Light Sheer jest tak szybka i skuteczna, dzięki dużej głowicy lasera, która działa na wiele mieszków włosowych jednocześnie. Zabieg doskonale sprawdza się na dużych partiach ciała np. nogach i plecach.

Dlaczego depilacja laserowa nie jest jednorazowym zabiegiem?

Depilacja laserowa w Warszawie to jeden z najpopularniejszych zabiegów wśród naszych Klientów, ze względu na trwałe efekty, ale do ich uzyskania niezbędne jest od 4 do 6 zabiegów, wykonywanych co 4-8 tygodni. Dzieje się tak, ponieważ laser najlepiej działa na włosy znajdujące się we wczesnej fazie wzrostu (czyli tzw. anagenie). W jednym momencie tylko część włosów jest w tej fazie, dlatego trzeba powtarzać zabieg, aby zadziałał na wszystkie włosy. Zabieg sprawdza się podczas usuwania niechcianego owłosienia, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Depilacja laserowa zbiera tak dobre opinie, ponieważ pozwala usunąć owłosienie bez ryzyka uszkodzenia skóry. Objawy niepożądane są bardzo rzadkie i mało nasilone (niewielkie zaczerwienienie), dlatego na depilację laserem Light Sheer w Warszawie mogą zdecydować się również osoby o wrażliwej skórze.

Oszczędzaj czas i pieniądze z depilacją laserową

Jeżeli interesuje Cię depilacja laserowa, cena w Warszawie to zazwyczaj kilkaset złotych za sesję. Te koszty zwracają się jednak z czasem, ponieważ nie musisz nieustannie kupować produktów do depilacji: maszynek, wosku czy pianek do golenia. Opinie naszych Klientów o depilacji laserowej mówią same za siebie – to najskuteczniejsza metoda, żeby na dobre pozbyć się niechcianego owłosienia.

FAQ

Jak działa laser Light Sheer® Duet™?

Light Sheer® Duet™ to laser diodowy, uznany za najskuteczniejszy i najmocniejszy na rynku. Posiada dwie głowice wytwarzające punktowe wiązki światła, które pochłaniają melaninę z włosów, będących w fazie aktywnego wzrostu. Następnie wytwarzana jest energia cieplna prowadząca do trwałego uszkodzenia macierzy włosa. Light Sheer® Duet™ posiada również funkcję chłodzenia skóry, co minimalizuje odczuwanie bólu.

Ze względu na to, że włosy są w różnych fazach wzrostu, dla zadowalającego efektu należy odbyć min. 6 zabiegów w odstępach 4-8 tygodni. Ilość wizyt dopasowywana jest indywidualnie w zależności od koloru owłosienia i jego grubości. Każdy zabieg rozpoczynamy od określenia, ile włosów zostało dotychczas usuniętych.

U osób z ciemnym, grubym owłosieniem, można spodziewać się niemal 100% efektu. Pacjentki i Pacjenci o jasnych włosach, zazwyczaj potrzebują więcej zabiegów, aby osiągnąć pełne rezultaty. Może się zdarzyć, że w ich przypadku nie będzie możliwe całkowite usunięcie owłosienia.

Jakie są wskazania do zabiegu depilacji laserowej?

 • hirsutyzm
 • skłonność do wrastania włosów
 • nawracające zapalenie mieszków włosowych
 • nadmierne owłosienie w dowolnej części ciała
 • skóra zbyt wrażliwa na tradycyjne metody depilacji
 • chęć uzyskania trwałego efektu usunięcia owłosienia

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej?

 • ciąża
 • padaczka
 • opryszczka
 • przebarwienia
 • fotodermatozy
 • świeża opalenizna
 • choroby nowotworowe
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • aktywna infekcja skóry w miejscu zabiegu
 • choroby skóry (m.in. bielactwo, łuszczyca)
 • terapia hormonalna i przyjmowanie sterydów
 • przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
 • stosowanie kremów z retinolem, kwasami, witaminą A, C i E, przez 4 tygodnie przed zabiegiem
 • stosowanie leków światło-uczulających (retinoidy, tetracyklina, sulfonamidy, deprim), przez 6 miesięcy przed zabiegiem

Jak należy przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

Skórę w miejscu zabiegowym należy ogolić na gładko, pozostawiając niewielki fragment (1×1 cm) włosów, w celu oceny wzrostu włosa przez kosmetologa. Najlepiej zrobić to tuż przed zabiegiem.

W dniu zabiegu skóra nie może być posmarowana kremem, balsamem ani dezodorantem. Nie należy również zażywać środków przeciwbólowych oraz nakładać na obszar zabiegowy przeciwbólowych maści. Działanie lasera Light Sheer® Duet™ jest niemal bezbolesne.

Dodatkowo, prosimy:

 • nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem
 • odstawić środki rozrzedzające krew (np. aspirynę) na tydzień przed zabiegiem
 • nie wykonywać depilacji woskiem, pęsetą lub depilatorem na miesiąc przed zabiegiem.

Jakie są efekty po zabiegu depilacji laserowej?

 • po pierwszym zabiegu usunięcie 30-40% włosów ciemnych
 • po trzech zabiegach liczba ta wzrasta do 80-92%
 • po odbyciu serii zabiegów włosy przestają odrastać

Jakie są zalecenia po zabiegu depilacji laserowej?

Po zabiegu należy chronić skórę przed słońcem oraz unikać opalania w solarium i nakładania na skórę preparatów z zawartością alkoholu. Przez następną dobę powinno się również unikać sauny, gorących kąpieli, a także intensywnego treningu.

Dodatkowo:

 • przez kolejny tydzień nie należy nakładać peelingu na obszar zabiegowy
 • pomiędzy zabiegami nie powinno się usuwać włosów z obszaru zabiegowego za pomocą wosku, pęsety i depilatora

Potrzebujesz konsultacji?

Zostaw do siebie kontakt – oddzwonimy.

Jeżeli wciąż masz wątpliwości lub chcesz zapytać o szczegóły zabiegu lub oferty, zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.