PLEXR
Usuwanie kurzajek

coś się do ciebie przyczepiło - usuń to!

TECHNOLOGIA – szybko, bez bólu, stanów zapalnych i przebarwień
PRECYZJA – dokładnie zmienia każdy obszar skóry z problemem estetycznym
BEZPIECZEŃSTWO – praca w okolicy oka bez skalpela i lasera
EFEKT – 70% efektu widoczne po pierwszym zabiegu

PLEXR®
"plazmatyczny korektor skóry"

Wiele osób boryka się ze zmianami skórnymi, które niejednokrotnie pojawiają się w widocznych miejscach, w tym m.in. w okolicy twarzy i oczu, co może być powodem zaniżenia samooceny.

Niezależnie od rodzaju defektów oraz przyczyn ich powstania, możliwe jest usunięcie zmian przy pomocy wiązek plazmy. Gabinet medycyny estetycznej oferuje wsparcie, w którego zakres wchodzą zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Plexr, pozwalającego na usunięcie nieestetycznych zmian skórnych, przebarwień, zmarszczek czy blizn.

Brak konieczności ingerencji chirurgicznej zmniejsza ryzyko powstawania powikłań. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak w niektórych przypadkach, konieczne jest jego powtórzenie.

zabiegi z użyciem
plazmy PLEXR

Usuwanie zmian z wykorzystaniem urządzenia Plexr jest zabiegiem małoinwazyjnym, jednak dla zwiększenia komfortu osoby z jego korzystającej, wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Trwa on około 30 min, jednak w zależności od rodzaju usuwanego defektu, czas przeznaczony na zabieg może ulec wydłużeniu. W przypadku nietypowych zmian, w celu uzyskania optymalnego efektu, konieczne może być powtórzenie procedury.

Po zabiegu, na skórze mogą powstać niewielkie, brunatne skorupki, które powinny samoistnie zniknąć w przeciągu tygodnia. Gabinet kosmetyczny Beauty4Ever świadczy wsparcie, obejmujące zarówno usunięcie zmian, jak i pomoc dla pacjentów po zabiegu.

PLAZMA PLEXR
FAKTY

Plexr stosowany jest w gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie. Urządzenie wykorzystuje wiązki plazmy, która w sposób kontrolowany i małoinwazyjny pozwalają na niwelowanie niedoskonałości skóry bez naruszania jej struktury.

Zastosowana technologia nie powoduje przepływu prądu przez ciało osoby korzystającej z zabiegu, co pozwala na ograniczenie ryzyka powstawania skutków ubocznych i powikłań, także u osób posiadających m.in. rozrusznik serca.

Plexer należy do najnowocześniejszych urządzeń wykorzystujących wiązkę plazmy, które są stosowane zarówno w zagranicznych, jak i polskich klinikach medycyny estetycznej, w tym również w gabinecie Beauty4Ever.

Jak wygląda zabieg usuwania kurzajek i znamion wiązką plazmatyczną?

Zmiany skórne bywają powodem złego samopoczucia i zaniżonej samooceny. Pomocne w usuwaniu nieestetycznych zmian, takich jak m.in. kurzajki, może okazać się Plexr – urządzenie wykorzystujące wiązki plazmy, pozwalające na usunięcie defektów w sposób małoinwazyjny i bezpieczny dla pacjenta.

Bezpieczne usuwanie kurzajek

Jest to nowoczesny sprzęt, wykorzystujące plazmę, przy pomocy którego możliwe jest skuteczne usunięcie kurzajek. Za główną przyczynę ich powstawania uważa się wirusa brodawczaka ludzkiego, którym zarazić można się niezależnie od wieku i płci.
Plexr oddziałuje na tkanki skórne, powodując ich odparowanie. Jest zabiegiem o niskim stopniu inwazyjności, niepowodującym krwawienia oraz ran, co ogranicza ryzyko wystąpienia skutków niepożądanych. Dzięki temu, Plexr jest również wykorzystywany w medycynie estetycznej, m.in. do zmniejszania widoczności zmarszczek oraz podnoszenia kącików oczu i ust. Dodatkowo, usuwanie kurzajek wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, co zmniejsza dyskomfort pacjenta.
Plazma generowana jest jedynie w przestrzeni między skórą osoby poddającej się zabiegowi, a końcówką urządzenia, co pozwala na precyzyjne usunięcie zmiany skórnej, bez obaw o uszkodzenie zdrowych tkanek ją okalających.

Usuwanie zmian skórnych z wykorzystaniem plazmy – efekty

Usuwanie kurzajek przy pomocy urządzenia Plexr pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących efektów już po pierwszym zabiegu. W przypadku zmian wywołanych wirusem istnieje ryzyko nawrotu, co może wiązać się z koniecznością powtórzenia procedury.
Przy pomocy wiązek plazmy możliwe jest trwałe usunięcie defektów, bez konieczności rekonwalescencji. Po zabiegu, w miejscu zmiany, mogą pojawić się niewielkie strupy, które powinny odpaść w przeciągu kilku dni. Zastosowanie urządzenia Plexr nie wiąże się z powstawaniem innych defektów.

Przeciwwskazania

Choć zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Plexr są procedurami o niskim stopniu inwazyjności, istnieją pewne przeciwwskazania do ich wykonania. Zwykle, tego typu zabiegi nie są wykonywane u kobiet w ciąży oraz osób borykających się z chorobami nowotworowymi bądź autoimmunologicznymi. Nie zaleca się ich również w przypadku chorób grzybiczych, bakteryjnych oraz wirusowych.

PORÓWNANIE METOD USUWANIA KURZAJEK

PLEXR LASER SKALPEL
powikłania BRAK MOŻLIWE CZĘSTE
ilośc zabiegów 1-3* > 6 1
blizny BRAK BRAK TAK
czas gojenia 3-7 DNI 7-10 DNI 10-14 DNI
przeciwwskazania BRAK WIELE WIELE
       

Cennik usuwania kurzajek Plexr

NAZWA CENA PROMOCYJNA CENA REGULARNA
mała zmiana od 150zł 300zł
średnia zmiana od 200zł 400zł
duża zmiana od 300zł 600zł
znieczulenie GRATIS 50zł

Promocje na usuwanie kurzajek metodą Plexr

usuń 3 zmiany
379
  • cena regularna 300 zł
    znieczulenie gratis
usuń 5 zmian
450
  • cena regularna 1500 zł
    znieczulenie gratis
usuń 10 zmian
799
  • cena regularna 3000 zł
    znieczulenie gratis

podana cena dotyczy zmian małych, aby określić wielkość zmiany, specjalista musi ją obejrzeć. Ostateczna cena podawana jest na bezpłatnej konsultacji przed zabiegiem.

BEZPIECZEŃSTWO

Niezwykle ważnym elementem każdej terapii z użyciem źródła energii jest aspekt bezpieczeństwa takiej terapii. W przypadku PLEXR najbardziej istotnym elementem stało się opracowanie takiego źródła energii, prowokującego powstanie plazmy aby prąd nie przepływał ani przez operatora wykonującego zabieg ani przez pacjenta poddawanego zabiegowi.

 

Kluczem jest tu działanie specyficznymi częstotliwościami prądu dla wywołania plazmy, które są opatentowane przez firmę GMV i strzeżone międzynarodowym patentem.

Jest to niezwykle ważny krok w rozwoju tego typu technologii i stanowi ważny aspekt bezpieczeństwa terapii u pacjentów, którzy nie mogą być poddawani zabiegom z zastosowaniem urządzeń powodujących przepływ prądu w głąb ich ciała. Jest to również niezwykle istotne w operowaniu tego typu urządzeniami w okolicy oka głównie ze względu na możliwość uszkodzenia nerwów. W okolicy oka nigdy nie powinno się pracować urządzeniami powodującymi przepływ energii elektrycznej, która wnika w głąb ciała pacjenta. Można to w prosty sposób zróżnicować wizualnie: PLEXR emituje plazmę w kolorze białym, inne tego typu urządzenia emitują plazmę w kolorze niebieskim co świadczy o przepływie prądu w kierunku ciała pacjenta.

 

źródło – revisage.pl – dystrybutor urządzenia

ZDJĘCIA PRZED I PO ZABIEGU

Pytania - wskazówki - informacje dodatkowe

W gabinecie Beauty4ever, przez cały czas leczenia, również pomiędzy zabiegami, jesteś pod stałą opieką osoby wykonującej zabieg. W każdej chwili możesz uzyskać poradę przez telefon lub przyjść do gabinetu na dodatkową konsultację

Blog Expercki
Czym są kurzajki i jak się ich pozbyć?

Czym są kurzajki i jak się ich pozbyć?

Kurzajki to powszechne zmiany skórne wywołane zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV), które stają się coraz powszechniejsze. Choć są one zazwyczaj…

czytaj więcej
HPV – wirus brodawczaka ludzkiego. Najlepsze metody usuwania kurzajek

HPV – wirus brodawczaka ludzkiego. Najlepsze metody usuwania kurzajek

Brodawki to mało estetyczne zmiany, które mogą występować na dłoniach, stopach, twarzy i narządach płciowych. Ich leczenie może być uciążliwe,…

czytaj więcej
Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

Dzień Mamy w Beauty4ever, a może Tydzień Mamy?

W tym roku Dzień Mamy będzie trwał tydzień, Zapraszamy Wszystkie Panie i Panów ze swoimi Mamami. Przygotowaliśmy specjalne ceny na…

czytaj więcej
Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Może nie przytyłaś tylko masz zastoje wodne?

Twoja waga wzrasta, czujesz się zmęczona, opuchnięta, a obwód Twoich kostek ciągle się powiększa to znak, że w Twoim organizmie…

czytaj więcej
Wykurzamy kurzajki przed latem.

Wykurzamy kurzajki przed latem.

Niestety czasem spojrzenie w lustro nie pozostawia złudzeń… Pieprzyk na policzku, na szyi, na dłoni, na plecach, a na palcach…

czytaj więcej

Przebarwienia – objawy, przyczyny, leczenie

Przebarwienia w postaci ciemnych plam pokrywających głównie skórę twarzy i dłoni mogą dotknąć każdego, ponieważ ich pojawienie się może być…

czytaj więcej