NATURALNE PIĘKNO

Poszukiwanie nowych metod otworzyło drogę terapiom,
które wykorzystujemy po to by wyglądać młodziej i czuć się szczęśliwym

endermologia lpg alliance
Nowy patent Endermologie® łączy w sobie najbardziej efektywne techniki endomasażu, umożliwiające intensywniejsze i szybsze pobudzenie skóry.
Nowy czujnik rozpoznawania typu skóry Alliance dostosowuje stymulację do każdego rodzaju ciała. Miliony kobiet na całym świecie kochają ten zabieg 😉 Pierwsze efekty widoczne są już po 3 zabiegach.
Endermologia LPG Integral CELLU M6®
Endermologia Cellu M6™ Integral to wszechstronny aparat do zabiegów na ciało i na twarz. Zapewnia wszystkie możliwości wykorzystania technik Lipomassage® i Endermolift® w zabiegach estetycznych 😄
COSMOSOFT REDUSTIM
Leżysz i chudniesz 😍
Połączone w jednym urządzeniu dwie technologie, pozwalają na redukcję tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha oraz pozbycie się zastojów wodnych. Bardzo przyjemny zabieg wykorzystujący zmienne pole elektromagnetyczne wywołujące skurcze mięśni gładkich oraz drenaż limfatyczny. Pozwala na uzyskanie szybkich efektów - zmniejszenie obwodu ciała.
Lipoliza iniekcyjna
To nowoczesna, bezoperacyjna, nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej z miejsc opornych na działanie ćwiczeń czy dietę - na brzuchu, udach, kolanach, karku oraz zniwelowania podwójnego podbródka. Miejscowe nagromadzenie większej ilości tkanki tłuszczowej w poszczególnych częściach ciała, nie tylko powoduje dyskomfort klienta, ale również źle wpływa na jego zdrowie.
EMBODY BTL - NASTĘPCA EMSCULPT
Rzeźbienie mięśni jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Zbuduj kaloryfer lub jędrne pośladki.
20.000 brzuszków czy przysiadów w ciągu pół godziny. WOW sama tego nie zrobisz !💪 Urządzenie Embody BTL to innowacyjna metoda wykorzystująca technologię HIFEM, dająca spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu.

USUWANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ + BUDOWANIE TKANKI MIĘŚNIOWEJ
X-Wave BTL® Fala uderzeniowa
Urządzenie zaprojektowane do bezinwazyjnego ujędrniania skóry oraz walki z cellulitem. 🌊
Technologia pozwala na redukcję efektów starzenia się skóry oraz regeneruje i odmładza tkankę miękką.
DRENAŻ LIMFATYCZNY
Lekkie nogi bez obrzęków☘️
Pozbądź się zastojów wodnych i zaktywizuj swój metabolizm. Zabieg znany również jako masaż BOA . Urządzenie LYMPHASTIM wykonuje masaż limfatyczny, usprawnia krążenie limfy w organizmie, która zbiera i wydala toksyny z organizmu, tym samym zapobiegając powstawaniu obrzęków czy cellulitu.
To także doskonałe uzupełnienie zabiegów odchudzających.
ONDA - odtłuszczanie i cellulit
Liposukcja bez skalpela 🔥 Światowej klasy spektakularna metoda do niechirurgicznego modelowania sylwetki!
Technologia Onda Coolwaves® to mikrofale, które w nieinwazyjny sposób redukują komórki tkanki tłuszczowej.
To zabieg idealny dla osób z oporną tkanką tłuszczową, które chcą pozbyć się zaawansowanego cellulitu i ujędrnić zwiotczałą skórę.
VELASHAPE III wyszczuplanie ciała
Za pomocą trzech energii efekty zabiegowe są dwukrotnie lepsze. To legendarne urządzenie od lat pomaga kobietom na całym świecie w walce z nadmiarem tłuszczu i cellulitem. 😍
Polecana tym, którzy chcą uzyskać efekty szybko, bez ingerencji chirurgicznej.
MASAŻE + BAŃKA CHIŃSKA
Masaż jest najstarszym znanym człowiekowi zabiegiem, który pozwala osiągnąć równowagę w organizmie.
Masaże mają za zadanie poprawić wygląd i jakość skóry, oraz naprawić niedoskonałości np. cellulit. Masaż bańką chińską powinien być wykonany przez profesjonalistę. 🙌
Nieumiejętne przeprowadzenie zabiegu może skutkować uszkodzeniami skóry czy popękanymi naczynkami. Ten rodzaj zabiegu wykonaj pod okiem profesjonalisty.
Velashape I
Od lat znane na rynku estetycznym rewelacyjne urządzenie do modelowania sylwetki i walki z cellulitem. Wykorzystuje działanie fali radiowej, podczerwieni i masażu podciśnieniowego, powodując przyspieszenie krążenia w tkance tłuszczowej oraz pobudzenie w niej metabolizmu, w konsekwencji redukcję tkanki tłuszczowej opornej na działanie ćwiczeń i diety oraz syntezę nowych włókien kolagenu - zagęszczenie skóry.

MODELOWANIE SYLWETKI - ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE

Utrata centymetrów nie musi wiązać się z wieloma godzinami spędzanymi na siłowni i intensywnych treningach. W gabinecie Beauty4ever świadczone jest wsparcie z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń, umożliwiających pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej czy zwiotczeń w sposób niechirurgiczny i mało inwazyjny.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi wyszczuplające?

Wsparcie świadczone przez naszą klinikę, przeznaczone jest dla osób, które pragną cieszyć się smukłą sylwetką, poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, usunięcie nadmiaru wody z organizmu oraz ujędrnienie poszczególnych partii ciała, bez konieczności stosowania restrykcyjnych diet i treningów. Zabiegi wyszczuplające wykonywane z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Efekty zabiegów wyszczuplających

Jędrne i zgrabne ciało odgrywa ważną rolę, szczególnie dla kobiet. Jego brak może być źródłem zaniżonej pewności siebie i samoakceptacji. Dlatego nasz gabinet został wyposażony w urządzenia, dzięki którym możliwe jest m.in. zwiększenie jędrności poszczególnych fragmentów ciała, wygładzenie skóry, a także zniwelowanie zwiotczeń czy obrzęków. Dodatkowo, pomaga on w usuwaniu cellulitu, zarówno tłuszczowego, jak i powierzchniowego i wodnego.

Proponowane przez nas zabiegi pomagają redukować trudne do usunięcia niedoskonałości figury, takie jak bryczesy czy oponka, a także usunąć tłuszcz, mogący powodować problemy zdrowotne, takie jak m.in. choroby sercowo-naczyniowe czy udary.

Dostępne urządzenia

Dzięki zabiegom wyszczuplającym i modelującym sylwetkę, wykonywanym przy pomocy sprzętów takich jak m.in. Cosmosoft – Redutism, Velashape I oraz III, Exilis, Endermologie LPG Alliance i Endermologie LPG Integral CELLU M6 i BTL Fala uderzeniowa możliwe jest uzyskanie zgrabnej, smukłej sylwetki bez wysiłku i ingerencji chirurgicznej, a tym samym odzyskanie utraconej pewności siebie.

Na równi z terapiami przy pomocy urządzeń, wykonujemy również zabiegi iniekcyjne na ciało – takie jak lipoliza iniekcyjna/ specjalistyczna mezoterapia igłowa – zabiegi, które działają modelująco poprzez lipolityczne oddziaływanie na tkankę tłuszczową, jak również silnie ujędrniająco na skórę.

Nasz gabinet świadczy także wsparcie dietetyka klinicznego, który pomoże zmienić dotychczasowy sposób żywienia. Dzięki temu możliwe będzie cieszenie się zdrowiem i smukłą sylwetką przez dłuższy czas.