Nieinwazyjne odmładzanie laserem Red Touch

Oferta ważna do 30.06.2023

Innowacyjny laser Red Touch firmy Deka to przełom w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry! Dzięki długości fali 675 nm koncentrujemy się na stymulacji produkcji kolagenu typu pierwszego. Red Touch to przełom w kuracji anti age, wolumetryzacja tkanek bez konieczności stosowania wypełniaczy, nie wymaga czasu rekonwalescencji. Przekonaj się sama!

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Oferta ważna do 30.06.2023

Zabieg usuwania zmian skórnych takich jak brodawki, kurzajki, znamiona, pieprzyki rozpoczynamy od aplikacji znieczulenia.

Zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym CO2 aplikowane są na skórę, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych – mikroskopijnych otworów w kształcie odwróconego stożka. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Depilacja laserowa Thunder

Oferta ważna do 30.06.2023

Gładka skóra przez cały czas, bez wrastających włosków i podrażnień.
Depilacja laserowa umożliwia trwałe usunięcia owłosienia z każdej części ciała.

Thunder wyróżnia się niezwykłą skutecznością w przypadku włosów jasnych jak również przy bardzo ciemniejszych karnacjach. Można wykonywać go przez cały rok. Ciesz się jedwabiście gładką skórą pozbawioną niechcianego owłosienia.

Ekspresowe modelowanie sylwetki PrimeX

Oferta ważna do 30.06.2023

Najnowsza platforma zabiegowa do modelowania sylwetki firmy Alma Lasers. PrimeX to połączenie dwóch technologii – ultradźwięki i fala radiowa. Zabieg ma na celu usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej oraz napięcie wiotkiej skóry. Dzięki połączeniu technologii otrzymujemy długotrwałe efekty zabiegowe. 

Wskazania :

  • Modelowanie sylwetki
  • Zlokalizowana tkanka tłuszczowa
  • Cellulit
  • Wiotkość skóry
  • Nierówności po liposukcji

ONDA Coolwaves™

Oferta ważna do 30.06.2023

Pożegnaj skutecznie cellulit i tkankę tłuszczową z rewolucyjną technologią ONDA!

Intensywna stymulacja falami Coolwaves™ powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a następnie ich usunięcie w naturalnie zachodzących w każdym organizmie procesach metabolicznych.
Widoczna redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i odmłodzenia skóry.
Świetnie sprawdza się również w napięciu wiotkiej skóry.

W tym miesiącu 1 zabieg Embody na wybrany obszar GRATIS!

EMBODY

Oferta ważna do 30.06.2023

HIFEM ( High – Intensity Focused Electromagnetic Technology ) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej częstotliwości.

Jeden zabieg zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 20 tysięcy brzuszków. W ciągu 30 minut (tyle trwa jeden zabieg) maszyna pobudza mięśnie brzucha do tak intensywnej pracy ! Celem treningu jest płaski i umięśniony brzuch i to bez względu na płeć.

W przypadku treningu pośladków 30-minutowa sesja zastępuje 20 tysięcy przysiadów. W trakcie treningu energia HIFEM wywołuje intensywne, supramaksymalne skurcze, które wzmacniają mięśnie pośladków i jednocześnie redukują tkankę tłuszczową w tym obszarze. Trening nie wymaga żadnej aktywności ani też rekonwalescencji

Mikro nakłucia & fala radiowa

Oferta ważna do 30.06.2023

Radiofrekwencja mikroigłowa to najsilniej i najgłębiej działająca technologia do bezoperacyjnego liftingu twarzy, odmłodzenia i zagęszczenia skóry.

Synergia dwóch bardzo skutecznych, klinicznie przebadanych i bezpiecznych technologii – radiofrekwencji RF i mikronakłuwania w jednym urządzeniu Virtue RF z wyjątkową skutecznością stymuluje skórę do regeneracji i pobudza naturalne procesy naprawcze skóry.

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

Oferta ważna do 30.06.2023

Ekspresowe wyszczuplenie i ujędrnienie skóry przy użyciu bezinwazyjnej techniki masażu endodermicznego. Może być stosowany na całym ciele, w tym na najbardziej problematycznych obszarach, czyli brzuchu, udach, ramionach czy pośladkach. Efekty widoczne już po 3 zabiegach!

zwiększenie jędrności skóry
redukcja cellulit
W tym miesiącu do pakietu zabiegów 3 x zabiegi Fali Uderzeniowej X-wave.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Oferta ważna do 30.06.2023

Zabieg Lymphastim usprawnia krążenie limfy i detoksykację organizmu. Stanowi również idealne uzupełnienie zabiegów wyszczuplających. Jeśli chcesz pozbyć się obrzęków i poczuć lekkość w nogach, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie! Lymphastim – ciesz się smukłymi nogami już po kilku zabiegach.

MASAŻE

Oferta ważna do 30.06.2023

W naszej klinice znajdziesz kilka rodzajów masaży m.in. klasyczny, leczniczy i sportowy. Każdy z nich ma pozytywny wpływ na kondycję i wygląd ciała. Stanowi również najlepszą formę relaksu i odprężenia. Zapoznaj się z ofertą i wybierz masaż dopasowany do aktualnych potrzeb ciała!

Zrelaksuj się na lato! Atrakcyjne promocje na pakiety.

ENDERMOLOGIA LPG Integral

Oferta ważna do 30.06.2023

Ekspresowe wyszczuplenie i ujędrnienie skóry przy użyciu bezinwazyjnej techniki masażu endodermicznego. Może być stosowany na całym ciele, w tym na najbardziej problematycznych obszarach, czyli brzuchu, udach, ramionach czy pośladkach. Efekty widoczne już po 5 zabiegach!

  • zwiększenie jędrności skóry
  • redukcja cellulitu

W tym miesiącu pakiet zabiegów tylko 1499 zł ! GRATIS 1 x Fala Uderzeniowa X-Wave.

Wyloguj się