USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Oferta ważna do 31.03.2023

Zabieg usuwania zmian skórnych takich jak brodawki, kurzajki, znamiona, pieprzyki rozpoczynamy od aplikacji znieczulenia.

Zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym CO2 aplikowane są na skórę, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych – mikroskopijnych otworów w kształcie odwróconego stożka. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Depilacja laserowa Thunder

Oferta ważna do 31.03.2023

Gładka skóra przez cały czas, bez wrastających włosków i podrażnień.
Depilacja laserowa umożliwia trwałe usunięcia owłosienia z każdej części ciała.

Thunder MT dzięki technologii Mixed jest rozwiązaniem idealnym do każdego rodzaju skóry i włosów – wyróżnia się niezwykłą skutecznością w przypadku włosów jasnych jak również przy bardzo ciemnych karnacjach. Można wykonywać go przez cały rok. Ciesz się jedwabiście gładką skórą pozbawioną niechcianego owłosienia.

Ekspresowe modelowanie sylwetki PrimeX

Oferta ważna do 31.03.2023

Najnowsza platforma zabiegowa do modelowania sylwetki firmy Alma Lasers. PrimeX to połączenie dwóch technologii – ultradźwięki i fala radiowa. Zabieg ma na celu usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej oraz napięcie wiotkiej skóry. Dzięki połączeniu technologii otrzymujemy długotrwałe efekty zabiegowe. 

Wskazania :

  • Modelowanie sylwetki
  • Zlokalizowana tkanka tłuszczowa
  • Cellulit
  • Wiotkość skóry
  • Nierówności po liposukcji

ONDA Coolwaves™

Oferta ważna do 31.03.2023

Pożegnaj skutecznie cellulit i tkankę tłuszczową z rewolucyjną technologią ONDA!

Intensywna stymulacja falami Coolwaves™ powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a następnie ich usunięcie w naturalnie zachodzących w każdym organizmie procesach metabolicznych.
Widoczna redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i odmłodzenia skóry.
Świetnie sprawdza się również w napięciu wiotkiej skóry.
W tym miesiącu kupując zabieg ONDA fala uderzeniowa lub embody GRATIS!
Zabieg gratisowy dobierany jest indywidualnie do potrzeb klienta.

EMBODY

Oferta ważna do 31.03.2023

HIFEM ( High – Intensity Focused Electromagnetic Technology ) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej częstotliwości.

Jeden zabieg zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 20 tysięcy brzuszków. W ciągu 30 minut (tyle trwa jeden zabieg) maszyna pobudza mięśnie brzucha do tak intensywnej pracy ! Celem treningu jest płaski i umięśniony brzuch i to bez względu na płeć.

W przypadku treningu pośladków 30-minutowa sesja zastępuje 20 tysięcy przysiadów. W trakcie treningu energia HIFEM wywołuje intensywne, supramaksymalne skurcze, które wzmacniają mięśnie pośladków i jednocześnie redukują tkankę tłuszczową w tym obszarze. Trening nie wymaga żadnej aktywności ani też rekonwalescencji

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

Oferta ważna do 31.03.2023

Ekspresowe wyszczuplenie i ujędrnienie skóry przy użyciu bezinwazyjnej techniki masażu endodermicznego. Może być stosowany na całym ciele, w tym na najbardziej problematycznych obszarach, czyli brzuchu, udach, ramionach czy pośladkach. Efekty widoczne już po 3 zabiegach!

zwiększenie jędrności skóry
redukcja cellulit
W tym miesiącu do pakietu zabiegów 5 x Cosmosoft GRATIS!

Fala uderzeniowa X-Wave BTL

Oferta ważna do 31.03.2023

Rewolucyjna metoda bezinwazyjnego ujędrniania skóry przy użyciu fal akustycznych. Zabieg w szybkim tempie zmniejsza cellulit, odmładza i regeneruje tkankę miękką. Ponadto tworzy nowe włókna kolagenowe, wygładza skórę i poprawia krążenie. Chcesz wymodelować ciało i poprawić kondycję skóry już podczas jednego zabiegu? Wybierz zabieg falą uderzeniową X-WAVE!

W tym miesiącu dla Klientów którzy zakupili pakiet Endermologii – jeden zabieg na 1 obszar w cenie 50 zł.

DERMAPEN

Oferta ważna do 31.03.2023

Dermapen 4 stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Dzięki najnowszemu systemowi pulsujących igieł ułatwia dostarczenie substancji aktywnych do naskórka a także skóry właściwej oraz zapewnia intensywną stymulację fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny.

Mikro nakłucia & fala radiowa

Oferta ważna do 31.03.2023

Radiofrekwencja mikroigłowa to najsilniej i najgłębiej działająca technologia do bezoperacyjnego liftingu twarzy, odmłodzenia i zagęszczenia skóry.

Synergia dwóch bardzo skutecznych, klinicznie przebadanych i bezpiecznych technologii – radiofrekwencji RF i mikronakłuwania w jednym urządzeniu Virtue RF z wyjątkową skutecznością stymuluje skórę do regeneracji i pobudza naturalne procesy naprawcze skóry.

Peptydowa terapia przeciw wypadaniu włosów Dr. Cyj

Oferta ważna do 31.03.2023

Dr Cyj Hair Filler to peptydowa terapia włosów. Preparat stosowany w tej kuracji zawiera 7 rewolucyjnych, opatentowanych peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym. Minimalne dawki peptydów działają dokładnie tam, gdzie chcemy wywołać zmiany w komórkach, a po wniknięciu w skórę, peptydy naśladują naturalne i obecne w naszym organizmie substancje, oddziałując na procesy komórkowe odpowiedzialne za wzrost włosów.

Lipoliza Iniekcyjna

Oferta ważna do 31.03.2023

Małoinwazyjny zabieg idealny dla osób potrzebujących lekkiego wymodelowania sylwetki. Polega na rozpuszczaniu komórek tłuszczowych za pomocą specjalnych substancji podawanych w formie nakłucia. Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej bez wysiłku i skalpela? Wybierz lipolizę iniekcyjną i ciesz się wymodelowaną sylwetką i mniejszymi obwodami ciała już po jednym zabiegu.

Cosmosoft

Oferta ważna do 31.03.2023

Innowacyjny zabieg medycyny estetycznej, redukujący trzewną tkankę tłuszczową oraz obrzęki. Chcesz wysmuklić ciało, zmniejszyć widoczność cellulitu i poprawić jędrność skóry? Wybierz Cosmosoft Redustim®! Dzięki niemu zgubisz nawet 2 rozmiary w 2 tygodnie.

DEPILACJA LASEROWA

Oferta ważna do 31.03.2023

Gładka skóra przez cały czas, bez wrastających włosków i podrażnień.
Depilacja laserowa umożliwia trwałe usunięcia owłosienia z każdej części ciała.

  • Skuteczna – Light Sheer® Duet to laser diodowy uznany za najskuteczniejszy i najmocniejszy laser na rynku.
  • Trwała – efekt całkowitego pozbycia się włosów wymaga przeprowadzenia ok. 6 – 8 zabiegów w odstępach od 4 do 8 tygodni.
  • Bezpieczna – laser posiada certyfikat FDA. Potwierdzenie wysokiej jakości, efektywności i bezpieczeństwa.
  • W tym miesiącu mamy dla Was promocję na pakiet łączony bikini podstawowe + łydki + pachy za jedyne 399 zł!