USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Oferta ważna do 31.12.2022

Zabieg usuwania zmian skórnych takich jak brodawki, kurzajki, znamiona, pieprzyki rozpoczynamy od aplikacji znieczulenia.

Zabiegi wykonywane laserem frakcyjnym CO2 aplikowane są na skórę, tworząc wzór równomiernie rozmieszczonych stref mikrotermalnych – mikroskopijnych otworów w kształcie odwróconego stożka. W strefy te kierowane jest światło lasera, które głęboko i precyzyjnie penetruje zarówno komórki tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Promocja depilacja laserowa Thunder

Oferta ważna do 31.12.2022

Gładka skóra przez cały czas, bez wrastających włosków i podrażnień.
Depilacja laserowa umożliwia trwałe usunięcia owłosienia z każdej części ciała.

Thunder MT dzięki technologii Mixed jest rozwiązaniem idealnym do każdego rodzaju skóry i włosów – wyróżnia się niezwykłą skutecznością w przypadku włosów jasnych jak również przy bardzo ciemnych karnacjach. Można wykonywać go przez cały rok. Ciesz się jedwabiście gładką skórą pozbawioną niechcianego owłosienia.

 

ONDA Coolwaves™

Oferta ważna do 31.12.2022

Pożegnaj skutecznie cellulit i tkankę tłuszczową z rewolucyjną technologią ONDA!

  • Intensywna stymulacja falami Coolwaves™ powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a następnie ich usunięcie w naturalnie zachodzących w każdym organizmie procesach metabolicznych.
  • Widoczna redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i odmłodzenia skóry.
  • Świetnie sprawdza się również w napięciu wiotkiej skóry .

DERMAPEN

Oferta ważna do 31.12.2022

Dermapen 4 stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Dzięki najnowszemu systemowi pulsujących igieł ułatwia dostarczenie substancji aktywnych do naskórka a także skóry właściwej oraz zapewnia intensywną stymulację fibroblastów do tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny.

Mikro nakłucia & fala radiowa

Oferta ważna do 31.12.2022

Radiofrekwencja mikroigłowa to najsilniej i najgłębiej działająca technologia do bezoperacyjnego liftingu twarzy, odmłodzenia i zagęszczenia skóry.

Synergia dwóch bardzo skutecznych, klinicznie przebadanych i bezpiecznych technologii – radiofrekwencji RF i mikronakłuwania w jednym urządzeniu Virtue RF z wyjątkową skutecznością stymuluje skórę do regeneracji i pobudza naturalne procesy naprawcze skóry.

Geneo

Oferta ważna do 31.12.2022

Geneo to urządzenie marki Pollogen, które pozwala na uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Łączy ze sobą sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound. Jest świetnym samodzielnym zabiegiem oraz doskonałą bazą pod inne zabiegi. Jest to bezpieczny i komfortowy zabieg dający spektakularne efekty. Unikalna technologia potwierdzona klinicznie wykorzystuje “Efekt Bohra". To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1. 

ENDERMOLOGIA LPG ALLIANCE

Oferta ważna do 30.11.2022

Ekspresowe wyszczuplenie i ujędrnienie skóry przy użyciu bezinwazyjnej techniki masażu endodermicznego. Może być stosowany na całym ciele, w tym na najbardziej problematycznych obszarach, czyli brzuchu, udach, ramionach czy pośladkach. Efekty widoczne już po 3 zabiegach!

  • zwiększenie jędrności skóry
  • redukcja cellulitu

EMBODY

Oferta ważna do 31.12.2022

HIFEM ( High – Intensity Focused Electromagnetic Technology ) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej częstotliwości.

Jeden zabieg zapewnia mięśniom wysiłek porównywalny do 20 tysięcy brzuszków. W ciągu 30 minut (tyle trwa jeden zabieg) maszyna pobudza mięśnie brzucha do tak intensywnej pracy ! Celem treningu jest płaski i umięśniony brzuch i to bez względu na płeć.

W przypadku treningu pośladków 30-minutowa sesja zastępuje 20 tysięcy przysiadów. W trakcie treningu energia HIFEM wywołuje intensywne, supramaksymalne skurcze, które wzmacniają mięśnie pośladków i jednocześnie redukują tkankę tłuszczową w tym obszarze. Trening nie wymaga żadnej aktywności ani też rekonwalescencji