NATURALNE PIĘKNO

Poszukiwanie nowych metod otworzyło drogę terapiom,
które wykorzystujemy po to by wyglądać młodziej i czuć się szczęśliwym

ZABIEGI LASEROWE

DEPILACJA LASEROWA
Light Sheer® Duet™ to laser diodowy uznany za najskuteczniejszy, jak również najmocniejszy laser na rynku, którego działanie potwierdzono przy trwałym i szybkim usuwaniu owłosienia. Laser działa na mieszki włosowe niszcząc je bezpowrotnie. Zabieg depilacji laserowej to w pełni bezpieczna i nowoczesna metoda trwałego usuwania owłosienia.
BLEFAROPLASTYKA POWIEK
Plexr zmienia każdy obszar skóry z problemem estetycznym. Bezboleśnie, szybko, bez stanów zapalnych i przebarwień. Bez skalpela możesz poradzić sobie z opadającą powieką, zmarszczkami, brodawkami, bliznami, rozstępami.
LASEROWE USUWANIE KURZAJEK / BRODAWEK
Laser co2 jako nóż chirurgiczny. Usunięcie kurzajki jeszcze nigdy nie trwało tak szybko, a czas rekonwalescencji zmniejsza się do minimum. Zabieg trwa od 5 do 10 minut. przy usunięciu jednej zmiany. Cena zabiegu zależna jest od wielkości zmiany
Resurfacing laserem frakcyjnym CO2
resurfacing czyli kontrolowany laserowy peeling skóry twarzy. Najpopularniejsza metoda na szybkie wygładzenie i rozświetlenie.

W naszym gabinecie oferujemy wsparcie z zakresu medycyny estetycznej, która mieści w sobie mało inwazyjne zabiegi z wykorzystaniem wiązki światła, mające działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające czy modelujące. Przy ich pomocy możliwe jest także usunięcie wszelkich niedoskonałości skórnych, pozwalające na cieszenie się dobrą kondycją skóry twarzy oraz całego ciała.

Czym jest laseroterapia?

Jest to jedna z dziedzin, wchodzących w zakres medycyny estetycznej, która charakteryzuje się niezwykle szerokim zastosowaniem. Dzięki niej, możliwe jest m.in. usunięcie zmian pojawiających się wraz z wiekiem, jak i defektów powstałych wskutek wypadków losowych bądź przebytych schorzeń.

Wiązka światła przenika przez poszczególne warstwy skórne i w sposób termiczny niszczy niedoskonałość. Dzięki temu, w skórze zachodzą procesy naprawcze, w których konsekwencji wytwarzany jest kolagen i elastyna.

Zabiegi laserowe

Gabinet Beauty4ever świadczy wsparcie z zakresu zabiegów laserowych o niskiej inwazyjności, które w zależności od rodzaju mogą być stosowane w obrębie całego ciała. Wykorzystywany jest do nich laser frakcyjny, diodowy, a także plazma. Możliwe jest także skorzystanie z zabiegów w których stosowana jest metoda termokoagulacji.

Choć wspomniane procedury odznaczają się niskim stopniem inwazyjności, istnieją pewne przeciwwskazania do ich stosowania. Wśród nich, można wyróżnić m.in. ciążę, terapię środkami światłouczulającymi, atopowe zapalenie skóry, choroby nowotworowe oraz zaburzenia krzepnięcia.

Laseroterapia pozwala na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia oraz zmian skórnych, takich jak kurzajki czy brodawki. Dzięki niej, możliwe jest również zniwelowanie zmarszczek i zwiotczeń, a także przywrócenie młodzieńczego i świeżego spojrzenia, dzięki uniesieniu opadających powiek oraz zmarszczek z okolic oczu. Zastosowanie wiązki światła przyczynia się także do redukcji rozstępów. Ponadto, zabiegi laserowe są również stosowane w celu usuwania zmian pigmentacyjnych skóry oraz w leczeniu trądziku i blizn potrądzikowych.